KONTAKT

URED:

Valtursko polje 212, Valtura

52204 Ližnjan

Tel: 052 300 440

Fax: 052 501 099

vodopromet@pu.t-com.hr

SKLADIŠTE:

Tel: 052 300 442

Mob 1: 099 800 7259

Mob 2: 095 813 1549

DIREKTOR:

Kristijan Širola

Tel: 052 300 445

Mob: 098 413 700

k.sirola@vodopromet.hr

PRODAJA:

Bojan Tarticchio

VANJSKI VODOVOD

Tel: 052 300 443

Mob: 099 300 4400

b.tarticchio@vodopromet.hr

Srđan Butorac

OMEKŠIVAČI VODE
FILTERI ZA VODU

Tel: 052 300 447

Mob: 098 917 7214

s.butorac@vodopromet.hr

Dean Roce

SPOJNICE I SPOJNI ELEMENTI
HIDRANTI I HIDRANTSKA OPREMA
UNUTARNJA VODOVODNA INSTALACIJA

Tel: 052 300 446

d.roce@vodopromet.hr

Boris Brezak

VANJSKA KANALIZACIJA
EKO SUSTAVI
BIO SEPTIČKE JAME

Tel: 052 300 441

Mob: 098 739 034

b.brezak@vodopromet.hr

Kristian Kliba

PUMPE
KANALSKI POKLOPCI I REŠETKE

Tel: 052 300 444

Mob: 099 228 1066

k.kliba@vodopromet.hr

KNJIGOVODSTVO I FINANCIJE:

Nataša Vuković-Benčić

Tel: 052 300 450

n.bencic@vodopromet.hr

ADMINISTRACIJA:

Željka Goreta

Tel 052 300 440

z.goreta@vodopromet.hr